Робота з клієнтом
При надходженні замовлення виконується розрахунок і створюється економічна модель роботи з клієнтом.

Ми - надійні постачальники, які гарантують високий рівень якості виготовленої продукції.

.
Фабрика виготовляє більше ста найменувань виробів. Основні групи продукції: постільна білизна, верхній одяг , штани чоловічі, спецодяг, сукні, халати, блузи, ковдри, подушки, пледи та індивідуальні замовлення.
.
У нас найвищі обсяги виробництва швейної продукції на півдні України.
.
Ми готові завжди допомогти Вам у створенні індивідуальних замовлень.
.
На фабриці діє дизайн-студія.


 

ВАТ "Укрнафта"

Більш ніж 91% видобутку нафти, 27% газового конденсату і 17% газу від загального видобутку в Україні. 98 родовищ на території двох нафтогазоносних регіонів України, які охоплюють Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Сумську, Чернігівську, Полтавську, Харківську і Дніпропетровську області. 2 783 нафтових і газових свердловин !!!
 
НАЄК "Енергоатом"

Атомна енергетика по праву займає одне з провідних місць в економіці України. Галузь забезпечує роботою більш ніж 37000 чоловік. Протягом останніх років атомні електростанції виробляють 50% електроенергії країни, залучаючи лише 22,7% встановленних потужностей. Причому частина виробництва електроенергії на АЕС і в структурі енергоринку щорічно залишається стабільно високою: в 1996 вона становила 43,8%, в 2000 році - 52,3%, в 2006- близько 50%.
 
Укрїнська залізниця

- Розрахунок вартості -Довідник станцій - Комбінованні перевезення - Оформлення ПД - Спостереження за вагонами - Телеграми і накази - Правила перевезень - Власні вагони - ССВ Розклад руху -Послуги у потягах - Послуги на вокзалах -Розклад руху електропотягів- Вартість і наявність місць по ст.Київ-Пас. - ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ про зміни розкладу і т.д. - Правила перевезень пасажирів - Порядок оформлення квитків в приміському сполученні.